Kolgas - Vladimír Novotný | Montáž a přestavby LPGBezpečnost

Klikněte pro zvětšeníBezpečnost zařízení na LPG je při zájmu zakazníka po ceně v popředí zájmu, hlavně manželky se LPG bojí a ty mají převážně hlavní slovo jestli se do rodinného vozidla LPG namontuje, přestože třeba manžel dojíždí do zaměstnání denně 80 km. Úspora na 1 km je minimálně 1 – 1,2 Kč/km, což je minimálně 50 % oproti benzínu. Největší úspory jsou u sekvenčního štřikování, které přesně dávkuje LPG do jednotlivých válců dle momentální potřeby zatížení motoru.

Na foto je vidět jestli je LPG bezpečné. Tvrdíme, že ANO a mnohých případech bezpečnější než BENZÍN. Na snímku je vozidlo OPEL OMEGA 2.0. Ve vozidle byl namontován LPG klasický systém "Lovato" ještě ve staré homologaci, kde únik LPG byl jištěn pouze tlatovou pojistkou s původní homologací 67 R-00. Dnes při nové homologací 67 R-01 je ještě doplněno jištění elektromagnetickým ventilem cívkou přímo na nádrží. Při shasnutí motoru cívka el. ventilu na nádrži uzavře přívod paliva LPG do motoru.

Klikněte pro zvětšeníVozidlo havarovalo při rychlosti 140 km/hod. Na snímku je patrné že vozidlo bylo totálně zničeno, nedal se použít žádný náhradní díl.
AŽ NA LPG !!!

LPG ve vozidle po haváriji nebylo porušeno (kromě ohlých přívodních trubek), rovněž havárii přečkala elektronika LPG. Majitel zařízení demontoval a namontoval do druhého vozidla.

 

Proč nedošlo k zničení zařízení LPG při haváriji?

Ceník přestaveb na LPG

Ukázka z našich referencí

Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení

Více referencí najdete na samostatné stránce referencí.

Další zajímavé informace najdete na těchto odkazech: