Skip to main content

Práce na prvním místě?

Už jste se někdy zamysleli nad s vym životním stylem? Je tu nějaká možnost, žeby jste chtěli něco změnit?  Jaký si představujete život? Určitě si o něm můžete rozhodnout sami, nikdo by vám ho neměl lajnovat a mluvit vám do něj. Nejdříve by jste si měli asi stanovit nějaký jasný cíl za kterým si budete chtít jít. A který vám za to všechno bude stát. Pořádně si rozmyslete ks Evy jste třeba v budoucnu chtěli bydlet. I na tomhle záleží. Promyslet si zda chcete třeba zatím jenom cestovat než se usadite v rodinném kruhu. Kolik času chcete trávit s rodinou a přáteli. A zda chcete mít čas i na své koníčky. Je důležité si tyhle věci řádně promyslet. 

Rozvoj

Je samozřejmé, že pokud nejste spokojeni se svým životním stylem, který žijete do posud, tak je na čase to změnit k lepšímu a k obrazu svému. Mě třeba osobně přijde strašně brzy se třeba v 15 letech rozhodovat co vlastně budu celý život dělat. Jakou školu chci vystudovat a zdá se budu nadále vzdělávat ve svém oboru tak, aby jsem byla spokojená. Nevěděla jsem to ani v 18letech. Nedokázala jsem si představit jak pro mě bude důležitá práce. Jak důležité pro mě bude budovat rodinnou pohodu. Jak pro mě bude důležitý čas trávený s dětmi. Tyhle otázky jsem si nikdy nezodpověděl a dokud jsem to nezažila. A jsem nad míru spokojená co mám. Ale dospělá jsem k tomu až se to stalo. Ale jsem strašně moc ráda, že tuhle cestu, tenhle životní styl jsem si vybrala já a nikdo jiný. 

Rozvoj

Vždycky je tu ale ta daň, která zaklepe na dveře. Někdy to může být že jste spokojeni se vším co máte, se skvělou práci, skvělým platem, děláte něco co vás naplňuje. Kde se vám daří a vy moc dobře víte že to děláte pro dobrou věc. Takže jste si vlastně tenhle styl sami vybrali. Takže vaší práci věnujete spousty času. Jen si musíte stanovit své priority. Co pro vás je opravdu důležité. A jakou cenu jste ochotni zaplatit.