Skip to main content

Léky a práce

Práce s léky byla vždycky taková složitá a zodpovědná práce. A to hlavně pro takové lidi, kteří jsou poctiví a mají opravdu hodně trpělivosti. Protože pokud byste chtěli také pracovat v nějaké farmaceutické společnosti, tak mi věřte, že to nebude jenom tak jednoduché. Protože já jsem kdysi také chtěla pracovat ve farmaceutické firmě, ale bohužel mě nevzali. Nesplňovala jsem bohužel jejich preference, které požadovaly. Bylo to opravdu hodně složité. A i když mám střední zdravotnickou školu a mám udělanou maturitu, tak bohužel jsem neuspěla. Dost mě to trápilo.

Práce s léky je těžká.

Měla jsem na vysvědčení opravdu skvělé známky, takže jsem opravdu doufala, že já se tam zrovna uchytím. Uměla jsem skoro všechno, dokonce jsem byla také rok a půl na vyšší odborné škole, kterou jsem ale nedokončila, a to kvůli neznalostem technologických postupů na počítači. Nicméně pokud byste měli zájem o technologické a farmaceutické společnosti, tak se můžete podívat na více informací na webovou technolife.cz, kde najdete opravdu spoustu informací o tom, co je to farmaceutická společnost Techno life. Opravdu se tady dozvíte mnoho informací o tom, co to všechno obnáší.

Léky pro lepší život.

Mají tady například také péče o zdraví anebo péče o děti a matky po porodu. Myslím si, že když jsem byla já po porodu, tak jsem také vyžadovala opravdu velkou péči, protože jsem byla stále unavená a bolelo mě celé tělo a měla jsem takové nevzhledné strie, že jsem samozřejmě uvítala péči o děti a matky po porodu. A práce s farmaceutickou společností je velice obtížná. Jen si to zkuste. Koukněte se třeba na nějaké pracovní pozice a uvidíte, jaké podmínky musíte splňovat, abyste tam uspěli a mohli tam potom také pracovat. Já jsem bohužel neuspěla, ale nevzdávám se. Ve farmaceutické společnosti chci pracovat a budu se snažit, abych se zdokonalila.